Медичний туризм у світі та в Україні | новости turmir,com

Главная / Новости / Архив / Архив 08-07-2019 / Медичний туризм у світі та в Україні
RSS-канал, экспорт новостей

Медичний туризм у світі та в Україні

| 2019-07-08
(0) (0)
Медичний туризм у світі та в Україні

Світовий ринок медичного та оздоровчого туризму на сьогодні оцінюється у $439 млрд. За оцінками міжнародних експертів, у найближчі 10 років на нього очікує постійне зростання на 10-20%, щороку 3-4% населення планети буде їздити за кордон на лікування та оздоровлення.

Десятки країн світу намагаються розвивати цю сферу послуг задля збільшення надходжень до бюджету своїх країн, адже медичні туристи — найбільш дохідний та платоспроможний клієнт. Зокрема, Туреччина, Ізраїль, Угорщина та Швейцарія уже не один рік за підтримки державних інституцій просувають можливості лікування у залучення коштів в економіку нашої держави. «За роки діяльності УАМТ стала найбільш активною та авторитетною асоціацією медичного туризму серед країн Центральної та Східної Європи та завдяки цьому в 2019 році очолила Всесвітню асоціацію медичного туризму – Global Healthcare Travel Council, в яку входять профільні асоціації з 56 країн світу. Такий успіх Української Асоціації Медичного Туризму дає унікальну можливість стрімкого зростання в’їзного медичного туризму в нашу країну. Наше завдання об’єднати зусилля кращих медичних закладах своїх країн. На це виділяються з держбюджету солідні кошти.

“Питання в’їзного медичного туризму зараз є надзвичайно важливими та мають бути визначеними одними з пріоритетних напрямків розвитку туристичної галузі та економіки України і потребують державної підтримки” - зазначила народний депутат України, голова підкомітету з туризму і курортів Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Анна Романова.

В Україні сфера медичного туризму лише починає розвиватися. 2013 року було створено Українську Асоціацію медичного туризму (УАМТ), до якої сьогодні входять понад 100 організацій, які працюють в сфері медичного туризму з України та 14 інших країн. Її мета — популяризація послуг медичного туризму України закордоном, розвиток медичного туризму, як одного з інструментів підвищення якості медичних послуг талідерів галузей медицини та туризму з представниками виконавчої та законодавчої гілок влади України для активної промоції України на зовнішніх ринках та вирішення проблем, які заважають розвитку медичного туризму», - зазначила Президент Асоціації Медичного Туризму України Віолетта Янишевська. Чимало українських медичних закладів вже сьогодні мають технології та інновації, які зможуть привабити іноземців вибрати лікування саме в нашій країні. За оцінками УАМТ, у 2018 році з метою лікування в Україну приїхало біля 65 тисяч іноземців, у той же час лише за приблизними підрахунками на лікування закордон виїхали понад 160 тис. громадян України.

Сьогодні в Україні пацієнтів-іноземців приймають близько 120 клінік у різних регіонах України. Середній чек іноземця в Україні на лікування складає у середньому $2-2,5 тис. Чимало медичних послуг у нас коштують значно дешевше, ніж аналогічні у закордонних медичних закладах, що створює хороші перспективи для розвитку цього напрямку в Україні. Держава повинна бути зацікавлена в розвитку медичноі служби, а зокрема й медичного туризму. За рахунок залучених коштів державні клініки зможуть значно покращити умови надання медичних послуг, розширювати діапазон надання медичної допомоги, вчасно проводити оновлення оснащення, підвищувати рівень професійної перепідготовки. «На прикладі Чернігівського медичного центру сучасної онкології можна вже впевнитись в тому, що медичний туризм в Україні -це реальність. За рахунок надсучасного обладнання, модернізаціі приміщень і найголовшіше кваліфікації кадрового складу медичного персоналу ми вже можемо говорити про те, що це заклад, який конкурує з приватними клініками. Саме дотримуючись таких темпів розвитку вже найближчим часом ми зможемо приймати пацієнтів не тільки з інших областей, а й закордонних пацієнтів» - зазначив Валерій Зуб, заслужений лікар України, генеральний директор КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології».

Найбільш привабливими напрямками медичного туризму для іноземних пацієнтів в Україні на сьогодні є: пластична хірургія, стоматологія, санаторно-курортне лікування, застосування допоміжних репродуктивних методів лікування, реабілітація, лікування офтальмологічних захворювань, кардіохірургія, клітинна терапія. Зважаючи на це, держава має підтримувати та стимулювати розвиток саме цих напрямків у контексті медичного туризму в Україні. Іноземні пацієнти приїжджають в Україну з багатьох країн світу, найбільше — США, Канади, Італії, Польщі, Угорщини, Ізраїлю, Азербайджану, Казахстану, Китаю, країн Перської Затоки. Перспективним ринком є Африка. Стримуючими факторами для розвитку медичного туризму в Україні є візові бар’єри, зокрема з країнами Південно-Східної Азії, а також відсутність фінансування цього напрямку в’їзного туризму.

“Держава має підтримувати та стимулювати розвиток напрямків, які користуються попитом у контексті медичного туризму в Україні. Збільшення потоку іноземних громадян в Україну з лікувально-оздоровчою метою призведе до додаткових доходів в економіку держави, залученню іноземних інвестицій та стимулюватиме розвиток медичної та санаторно-курортної галузей. Ми маємо популяризувати можливості української медицини у світі; підготовлювати кадри у сфері медичного туризму; удосконалювати правові механізми захисту пацієнтів, зокрема через впровадження інституту Омбудсмена з прав пацієнтів; лібералізувати візовий режим для осіб, які мають бажання приїхати на лікування в Україну ” – зазначила Ірина Сисоєнко, народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Зокрема, у державному бюджеті мають виділятися кошти на участь України у профільних міжнародних виставках медичного туризму, конференціях на національних стендах за кордоном, організацію міжнародних виставок та конференцій в Україні, а також на проведення медичних інфотурів в Україну.

Стимулювання розвитку в’їзного медичного туризму сприятиме формуванню позитивного міжнародного іміджу України у світі, а також збільшенню надходжень до державного бюджету України.

 

p, li { white-space: pre-wrap; }     Добавил: stas


Отправить
по e-mail

добавить
в закладки


Гости не могут голосовать или комментировать. Зарегистрируйтесь здесь или авторизируйтесь
-2 -1 0 +1 +2
Гости не могут комментировать. Зарегистрируйтесь здесь или авторизируйтесь
  Комментариев (0)


На Киевщине отпразднуют Ивана Купала по древним традициям
2019-07-05
(0) (0)
{NAME} 6 и 7 июля в Древнем Киеве Княжества Киевская Русь («Парк Киевская Русь») пройдет грандиозное празднование Ивана Купала по древнеславянским традициям, с захватывающими средневековыми забавами, конными шоу и катанием ... >>>
Івана Купала в парку Rangers у Котеджному містечку Zoloche
2019-07-05
(0) (0)
{NAME} 6 липня о 17.00 гостинно запрошуємо відсвяткувати Івана Купала в парку Rangers у Котеджному містечку Zoloche!   6 липня 2019 – 17-00 Івана Купала в парку Rangers (Zoloche) парк Rangers, Котеджне ... >>>


Интересные факты
Со всего света
Рекомендуем туры
Украина 8 дн. 4097 грн.
Чехия 6 дн. 18000 грн
Япония 9 дн. 10000 грн.
Разное 7 дн. 4500 грн
Украина 21 дн. 120 грн.
Япония 7 дн. 24339 грн
Азербайджан 7 дн. 426 грн.
Алжир 7 дн. 154 грн
Швейцария 14 дн. 0 грн.
Швейцария 10 дн. 0 грн
Все туры >>>
Объявления участников
graulis | 2017-12-08.
Предлагаю комфортное размещение в отдельных номерах - все полные "Люксы" ( комната,кухня,сан.узел - в каждом ) в небольшом частном гостевом доме, в Крыму - Алушта, с. Солнечногорское, с закрытой терри ... >>>
urbiset | 2017-07-19.
Агентство "Urbis et Orbis" организует: Все типы свадебных церемоний в Чехии , Италии , Австрии, Турции, Кипре, Доминиканской республике, венчание в Израиле: Гражданская и Юбилеи свадеб Православное и ... >>>
globallus | 2017-07-11.
Добрый день! Работаю переводчиком и медицинским координатором более 7-ми лет. Живу в Сеуле. Знание корейского – высший уровень, русский – родной язык. Опыт работы переводчиком в таких организациях, к ... >>>
17 фото Украина
Добавлено 16.12.2018 в 12.04
stas
28 фото Украина
Добавлено 14.12.2018 в 20.23
stas
12 фото Грузия
Добавлено 30.10.2018 в 08.12
stas
20 фото Украина
Добавлено 21.09.2018 в 21.21
vituniya
39 фото Украина
Добавлено 12.06.2018 в 15.45
stas
3 фото Нидерланды
Добавлено 04.06.2018 в 18.13
IraAkula
Подписка на рассылку
Ищу попутчика
Myko | 2017-08-07.
Мужчина из Украины ищет Мужчину для поездки в Ирак Дата выезда: 2017-08-17 ... >>>
PAA51 | 2017-07-28.
Мужчина из России ищет Женщину для поездки в Италию Дата выезда: 2017-11-28 ... >>>
Turlover | 2017-07-24.
Смешанная компания из Украины ищет Все равно кого для поездки в Вьетнам Дата выезда: 2017-09-17 ... >>>
Со всего света
bigmir)net TOP 100